Gjesti fisnik i dentistit Shkodran për të shpëtuar jetën e 15 vjeçarit që është në koma.

Rasti i 15 vjecarit nga Shkodra,Musa Baculi i cili ndodhet në koma duke luftuar për jeten prej rreth 3 muajsh ka angazhuar shumë njerëz për shpëtumin e tij. Një ndër ta është dentisti Fatjon Komi, i cili është solidarizuar me rastin duke mbledhur par për kurimin e tij.

Klinika Komi-Dent në Shkodër
Duke u sensibilizuar me dhimbjen e familjes Baculi

Ofron :
50%
Zbritje te të gjitha shërbimet dentare
dhe lekët e grumbulluara do të shkojnë në ndihmë të Musa Baculit.
Ti bashkohemi të gjithë kësaj thirrje për ndihmë.
“Humanizmi nuk të varfëron”

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...