Më thuaj çfarë shenje Horoskopi je, të të them çfarë dëshire të fshehur ke

Këto janë dëshirat e fshehura të çdo shenje Horoskopi:

Dashi-Të bëhet një lider dhe të ketë gjëra të mëdha në jetën e tij. Dashi, njihet si një shenjë e cila nuk dëshiron të varet nga dikush tjetër. Ambiciozë të mëdhenj!

Demi-Të ketë siguri në të gjitha fushat e jetës. Demat njihen si njerëz të cilët dëshirojnë të kenë siguri në jetë. I kap frika nëse nuk kanë diçka të sigurtë. Ah more dem sa shumë e dëshiron jetën e mirë!

Binjakët-Dëshirojnë të kenë eksperienca të reja dhe të mësojnë gjëra të reja. Një binjak nuk lodhet duke mësuar gjëra të reja dhe të provojë eksperienca të ndryshme. Kështu vazhdo binjak!

Gaforrja-Dëshiron të ketë momente romantike me personin e zemrës dhe të tjerët të paguajnë për të. Liria e vërtetë është gjithmonë në mendjen e një gaforreje dhe ata nuk do pushojnë së luftuari derisa ta kenë. E zgjuar je moj gaforre!

Luani-Vazhdimisht të respektohet dhe lavërohet. Kjo është dëshira e fshehur e një luani, i cili dëshiron të jetë gjithmonë personi më i mirë. Je njishi o luan!

Virgjëresha-Të marrë dhe japë vazhdimisht dashuri. Virgjëresha është e fiksuar pas dashurisë dhe e dëshiron atë si ndonjë lëndë narkotike. Kujt ia merrte mendja, moj virgjëreshë që paske kaq shumë dashuri?!

Peshorja Dëshiron të krijojë balancë dhe të bëjë bamirësi. Nëse çdo gjë shkon në ekuilibrin e duhur, një peshore do ndihet shumë mirë. Sa të mirë jeni ju peshoret!

Akrepi-Dëshiron të jetë në krye të çdo gjëjë dhe të rregullojë të gjitha mosmarrëveshjet. Akprepët dëshirojnë shumë t’I bëjnë të tjerët të mendojnë se janë gabim. Ata duan të kenë sukses atje ku të tjerët dështojnë. Je pak i rrezikshëm o akrep!

Shigjetari-Dëshirojnë të bëjnë risi dhe ndryshime të vërteta në botë. Shigjetarët janë shumë socialë dhe dëshirojnë të bëjnë ndryshime pozitive edhe në jetën e të tjerëve pa pritur asgjë në këmbim. Sa durim që ke o shigjetar!

Bricjapi-Dëshirojnë të admirohen nga miqtë dhe familja e tyre Një bricjap ka shumë dëshirë që të tjerët të admirojnë punën e tyre. Njihen si shenjë që punon fort. E dimë o bricjap që je punëtorë!

Ujori-Ka një dëshirë të madhe të dalë nga turma dhe të njihet për guximin e tij. Ujori dëshiron të mos bëjë çdo gjë që të tjerët bëjnë. Ata guxojnë për të ndryshuar jetën e tyre, pa bërë krahasime me botën që e rrethon. Bravo të qoftë o ujor!

Peshqit-Dëshira e tyre e fshehtë është që ëndrrat dhe fantazitë e tyre t’i bëjnë realitet.Peshqit njihen si shenjë që në shumicën e kohës jetojnë duke ëndërruar.

Dëshira më e madhe e tyre, është të zgjohen dhe t’i bëjnë në realitet gjërat që kanë në kokën e tyre. Zgjohu nga ëndërrat o peshk i dashur!

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...