Jul Deda kërkon ndihmë: Ka 20 vjet që vuan nga kjo që i bën bashkëshortja

Jul Deda përpos një aktor i suksesshëm e që publiku e do shumë është edhe një bashkëshort e baba i devotshëm e këtë na e tregon shpesh me postimet ku shfaqet me familjen.

Këtë të diel Juli ka darkuar në restorant me bashkëshorten e tij dhe ka postuar një foto ku ajo shfaqet duke i mbajtur dorën.

“Ndihme. Ka 20 vjet qe ma mban doren keshtu e nuk e leshon. Ndihme..!”, shkruan Juli me humor.

Pavarësisht humorit, me këtë foto e këtë postim, Juli tregon se ata vazhdojnë ta duan njëri-tjetrin po njësoj.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...