PËRCILLET NË BANESËN E FUNDIT VIKTOR JUBANI

Ish volejbollistit dhe ish muzikantit Viktor Jubanit i është dhënë lamtumira e fundit. Miq, shokë, të afërm, të njohur e tifozë të tij e përcollën për në banesën e fundit.

 

Të gjithë e kujtojnë Viktor Jubanin si një person që dha shumë për Shkodrën.
Viktor Jubani ishte edhe një ish-muzikant i mirë.

 

Viktor Jubai luajti për shumë vite me Vllaznisë në volejboll por ishte edhe pjesë e ekipit kombëtar. U nda nga jeta në moshën 75 vjeçare pas një sëmundjeje të rëndë.

 

 

STAR PLUS TV

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Shkodranët nuk e “FALIN” i bëjnë të papriturën Maestros në koncert! A E MERITON AI KETE???

Dy ish-banorët e “Big Brother VIP”, Luiz Ejlli dhe...

“Mori shërbimet më të shtrenjta në sallon”, si klientja ‘ia mbathi’ me partnerin pa paguar

Stilisti i famshëm i flokëve, Sezer Arslan ka rrëfyer...

Monika Lubonja në kërkim të një partneri miliarder! Rrëfimi i aktores: I thashë, ik ….

Monika Lubonja u vendos në qendër të vëmendjes me...

Policia në kërkim të Dea Mishel? / Bukuroshja Dea shpjegon sesi ndodhi…

Dea Mishel vijon të mbetet një ndër personazhet më...