Meta falënderon blogeren që promovoi Shqipërinë

Presidenti Ilir Meta ka falënderuar nëpërmjet një postimi në llogarinë e tij në Facebook, video-blogeren e famshme Alyne, për promovimin e Shqipërisë.

Kjo e fundit, bashkë me blogerin Nas, kanë realizuar një set videosh që përshkruajnë me nota tejet pozitive Shqipërinë, natyrën e shumëllojshme të saj, bujarinë e shqiptarëve dhe të tjerë elementë.

Edhe vetë presidenti i vendit, Ilir Meta është bërë pjesë e njërës prej videove të blogeres, që shikohet si një reklamë mjaft e mirë për turizmin në vend.

“Falënderim të veçantë për video-blogeren e famshme

Alyne për promovimin e shkëlqyer të bukurive përrallore të Shqipërisë, diamantin e

Europës, siç edhe ajo e quan”, shkroi Meta në Facebook.

RRËZOHET NGA KALAJA E ROZAFËS, NDËRRON JETË SHTETASI SLLOVEN

Shkodër/Informacion paraprak Rreth orës 19:00, shtetasi slloven S. P., 65 vjeç, banues në Slloveni, dyshohet se është rrëzuar aksidentalisht, teksa ishte duke vizituar kalanë e...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Ky frut para vaktit na ndihmon të humbim deri në 4 kg dhe redukton yndyrën e barkut

Ngrënia e një molle në ditë ndihmon në djegien...

RRËZOHET NGA KALAJA E ROZAFËS, NDËRRON JETË SHTETASI SLLOVEN

Shkodër/Informacion paraprak Rreth orës 19:00, shtetasi slloven S. P., 65...

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...