NË VARREZAT E “RRMAJ” PUSHTOHEN NGA TYMI E FLAKËT (video)

(PA KOMENT)

Si një nga problematikat kryesore që së fundmi po e shqetësojnë jo pak qytetin e shkodrës janë edhe diegia e mbeturinave duke u kthyer në një rrezik permanent për qytetarët.

Por paradoksale është fakti që këta njerëz të papërgjegjshëm

nuk kursejnë as monumentet e kulturës siç janë edhe varrezat e Rrmajit.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...