MINISTRJA E SHËNDETËSISË INAUGURON URGJENCËN E RE

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu erdhi në Shkodër për të inaguruar përfundimin e punimeve në urgjencën e re të spitalit rajonal të Shkodrës.

 

 

Drejtorja rajonale e spitalit të Shkodrës Teuta Rrjolli tha se punimet në urgjencën e re kushtuan 60 milion lekë të vjetër të dhëna si donacione.

 

 

Ministrja Manastirliu pau nga afër të gjitha mjediset e reja të urgjencës në spitalin rajonal të Shkodrës e cila ka marrë një pamje krejt tjetër.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Shkodranët nuk e “FALIN” i bëjnë të papriturën Maestros në koncert! A E MERITON AI KETE???

Dy ish-banorët e “Big Brother VIP”, Luiz Ejlli dhe...

“Mori shërbimet më të shtrenjta në sallon”, si klientja ‘ia mbathi’ me partnerin pa paguar

Stilisti i famshëm i flokëve, Sezer Arslan ka rrëfyer...

Monika Lubonja në kërkim të një partneri miliarder! Rrëfimi i aktores: I thashë, ik ….

Monika Lubonja u vendos në qendër të vëmendjes me...

Policia në kërkim të Dea Mishel? / Bukuroshja Dea shpjegon sesi ndodhi…

Dea Mishel vijon të mbetet një ndër personazhet më...