Ky është lloji më i keq i mashkullit! Femra, kujdes!

Në këtë artikull do keni mundësinë të zbuloni se cili është lloji më i keq i mashkullit që mund të keni në jetën tuaj. Sipas intv.al ky mashkull mund të jetë kudo në jetën e të gjitha femrave, por ju duhet të tregoni kujdes, nëse ai këto karakteristika.

1. Është dembel në shtrat
Nëse ai tregon se është dembel në shtrat, kjo është një shenjë se duhet t’i qëndroni sa më larg. Nuk ju duhet dikush që mendon vetëm për veten e tij në seks.

2. Xheloz për çdo gjë
Xhelozia është diçka që nuk mund ta shmangësh, por kur ajo bëhet e padurueshme përbën problem. Sipas intv.al lloji i mashkullit i cili bëhet xheloz pë çdo gjë dhe jua merr frymën me sjelljen e tij nuk ja vlen ta keni në jetën tuaj.

3. Nuk ju pyet asnjëherë
Ky lloj mashkulli nuk ju pyet asnjëherë si jeni dhe si shkojnë gjërat në jetën tuaj. Kjo gjë tregon se duhet t’i qëndroni sa më shumë larg, pasi nuk ju duhet dikush që nuk ka interes fare për ju.

4. Nuk ka asnjë ide për të bërë gjëra të reja
Sipas intv.al ky është lloji i mashkullit i cili nuk ka asnjë ide për të bërë gjëra të bukura. Ky lloj mashkulli është i mërzitshëm, pasi jua lë juve të gjithë përgjegjësinë e gjërave dhe kjo gjë ndikon negativisht në lidhjen tuaj. Do arrini të thoni : Boll më!

5. Ju injoron para të tjerëve
Edhe pse mund të jeni mësuar me mënyrën s i ai shprehet, nëse e ndjeni se po ju injoron në sytë e të tjerëve, largohuni prej tij. Ai po ju bën të ndiheni keq dhe është më mirë ta keni larg këtë lloj mashkulli.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...