Te ka blere Rilindja! Blendi Fevziu ben per ‘spital’ Flamur Noken pasi i mbyll mikrofonin (VIdeo)

Emisioni “Opinion” i gazetarit Blendi Fevizu është mbyllur me një debat të ashpër me ish ministrin e Brendshëm, Flamur Noka.

Ky i fundit e ka akuzuar Fevziun se i bën freks qeverisë dhe se i kishte prerë fjalën opozitës.

Por, gjatë replikave, Blendi Fevizu i është përgjigjur me ton të ashpër Flamur Nokës, duke e sfiduar që ti tregontë një rast kur ai kishte mbështetur qeverinë.

Madje debati ka shkuar më tej teksa, Fevziu ka thënë se deputetët e opozitës kanë sulmuar publikisht Fatmir Xhafën, ndërkohë që i dërgojnë mesazhe private.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...