Gruaja fiton mbi 22 mijë euro duke i përqafuar njerëzit si nënë!

Një grua thotë se ajo fiton mbi 22,843.20 euro në vit nga të huajt.

Sapo ajo u bë nënë, Kassandra Brown 44 vjeçe, kuptoi se sa e rëndësishme ishte zhvillimi i dikujt.

Duke dashur të jetë në gjendje të japë përqafimin e ngrohtë të nënës tek të tjerët, Kassandra vazhdoi kërkimin për një mënyrë që mund ta bënte atë çdo ditë.

Pas gjetjes së një shoqërie profesionale, në vitin 2016, Kassandra filloi të jepte disa seanca 90 minutëshe thuajse çdo ditë.

Duke marrë mbi 75 euro për një seancë, ajo ishte në gjendje të krijojë një punë me orar të plotë nga kalimi i saj i preferuar e që arrinte mijëra funte në vit.

“Unë kam dashur gjithmonë kontakte me familje dhe miq, kur bëhesh nënë e kupton se sa e rëndësishme është”, ka thënë ajo, transmeton Indeksonline.

Sipas saj të përqafosh njerëzit dhe t’i gjindesh afër ndikon në zhvillimin e mendjes dhe rregullimin e sistemit nervor, dhe se prekja në të vërtetë është ajo që njeriu duhet të zhvillojë si potencial të plotë.

“Shumë njerëz mendojnë se prekja është seksuale, por jo. Sesionet e kësaj prekje kanë të bëjnë me intimitetin fizik, por jo seksual. Shumë njerëz dyshojnë se kjo është e mundur, por është dhe arrin të ndryshojë jetën”, ka thënë ajo.

Kassandra është bërë trajnere prindërore që nga viti 2016 dhe vazhdon të punojë në një profesion të tillë, mjaftë të rrallë.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...