I riu bën tatuazh Gjergj Fishtën: Është patrioti më i madh i të gjitha kohërave

Një i ri shqiptar ka zgjedhur që në krahun e tij të përjetësojë Gjergj Fishtën. Fytyra dhe vargjet e poetit të madh janë zgjedhur si tatuazh nga Ardit Plepi,

pasi ai mendon se Fishta është patrioti më i madh i të gjitha kohërave.

“Mrizi i Zanave” ka publikuar videon ku shkruan: “Sepse është patrioti më i madh i të gjitha kohërave, më tha Ardit Plepi kur e pyetëm përse kishtë bërë tattoo Gjergj Fishtën!❤️??”

Sepse është patrioti më i madh i të gjitha kohërave më tha Ardit Plepi kur e pyetëm përse kishtë bërë tattoo Gjergj Fishtën!❤️??

Posted by Mrizi i Zanave Agroturizm on Sunday, November 4, 2018

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...