Rama: Nga kazinotë elektronike tek shpifjet elektronike

130

Ish-kryeministri Berisha ka akuzuar Ramën se po synon të krijojë monopolin e basteve online.

Ndërsa keru i qeverisë i është përgjigjur me një foto të Sali Berishës në fillim vitet ’90 teksa është në një kazino.

“Nga kazinotë elektronike tek shpifjet elektronike. Por bastet nuk i shpëton dot më as dëshpërimi i lojtarëve të fatit, as paraja e krimit

te organizuar që financon industrinë e baltës kundër mbylljes së tyre dhe as hungërrimat e derrave apo

pickimet e mushkonjave të kënetës mediatike”, shkruan Rama në postimin e tij.