HYRJELAJMEBOTAKinë, filmohet "UFO-ja" misterioze!

Kinë, filmohet “UFO-ja” misterioze!

Një UFO “misterioze” është kapur në video nga shikuesit në të gjithë Kinën të enjten në mbrëmje.

Banorët e Pekinit, provincës Shanxi dhe Inner Mongolia postuan në mediat sociale kineze “krijesën” gjatë fluturimit të pazakontë.

Fotot dhe videot e efektit tërheqës të mbetur në qiell, janë shpërndarë gjerësisht në rrjetin Weibo, një platformë popullore e mediave sociale në Kinë.

Mediat kineze nxituan për të hedhur poshtë pretendimet e krijesave jashtëtokësore, duke theksuar se është vetëm tymi i një avioni që ka udhëtuar në lartësi të madhe nga toka.

Sido që të jetë, imazhi të paktën duket interesant.

 

TE TJERA

spot_img