Sot kujtohet tragjedia e 11 shtatorit

11 shtatori, Dita më e zezë në historinë amerikane. Gati tre mije njerëzit, qe humben jetën nga sulmet e 11 shtatorit,

ishin shtetas te me teper se 70 vendeve ne mbare boten. Midis tyre humben jetën edhe tre shqiptare Mon Gjonbalaj,

Simon Dedvukaj e Rrok Camaj. ZOTI QOFTE ME TA DHE SHPIRTI TYRE U PREFTË NE PAQE.

 

 

 

 

 

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...