AKSIDENT, AKSI SHKODËR-VELIPOJË

Një aksident në vendin e quajtur “Ura e Gjo Lulit” në aksin rrugor Shkodër – Velipojë, ku janë përfshirë dy automjete tip Benz.

 

Siç shihet edhe nga pamjet, përplasja ka qenë shumë e fortë, saqë njëri nga automjetet, në pjesën e përparme është dëmtuar plotësisht.

 

Për fat të mirë, nga raportimet paraprake, mësohet se nga ky aksident nuk ka viktima, vetëm të lënduar. Në vendin e ngjarjes kanë mbërritur forca të shumta policie dhe zjarrfikëse.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img