MAKINA BIE NË HUMNERË, BRENDA MJETIT ISHIN 3 PERSONA

Një makinë ka rënë në humnerë mëngjesin e së mërkurës në rrugën Koman-Vau i Dejës.

Mësohet se në automjet ishin tre persona, të cilët janë plagosur, dhe dy prej tyre janë në gjendje të rëndë. Nuk dihet ende lidhur me shkaqet e kësaj ngjarje.

Policia dhe forcat e zjarrfikëse janë nisur drejt vendngjarjes.

Nderkohe policia ne deklaraten e tyre zyrtare bejne me dije se :

Shkodër

Informacion Paraprak

Në aksin rrugor Shkoder-Koman, ka dalë nga rruga një automjet tip kamionçinë.

Si pasojë janë dëmtuar shtetasit K. Sh. , I. Sh. dhe A. L. banues në Tiranë, të cilët kanë qënë duke shkuar në punë, pasi janë punonjës të HEC.

Nga veprimet e para dyshohet se drejtuesi i mjetit ka humbur kontrollin për shkak të një kthese të fortë.

Të dëmtuarit po transportohen me helikopter për në Spitalin e Traumës Tiranë.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të aksidentit.

http://www.shkoder.info/wp-content/uploads/2018/08/img_2350.mov

U pa edhe kjo/ Emigranti vizaton Luizin në krahahor: Do e kem përgjithmonë

Banori i Big Brother VIP Albania, Luiz Ejlli është shndërruar në një fenomen. Ai po merr një përkrahje të madhe në të gjitha trojet...

Aksident tragjik/ Autobusi që transportonte një ekip futbolli, bie nga ura

Një autobus që transportonte një ekip futbolli, herët këtë të hënë pësoi një aksident, duke rënë nga një urë, ku gjetën vdekje pesë vetë...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Studentja shqiptare e mjekësisë merr pjesë në “Miss Connecticut USA”: Nëse ke vullnet i bën të gjitha

Emanuela Stakaj është studentja e shkencave të bio-mjekësisë që...

Ende ka mbetur kohë, por kush mendoni se e fiton ‘Big Brother’ Olta apo Luizi?

Varianti i parë është që fituesi i këtij edicioni...