Nuk ka gola në Shkodër, Kukësi-Qarabag do ta zgjidhin në kthim…

Ka përfunduar ndeshja e parë e turit të dytë eliminator të Champions League mes Kukësit dhe Qarabag të Azerbajxhanit, zhvilluar në stadiumin “Loro Boriçi”, ku asnjëra nga skuadrat nuk ka shënuar gol.

Miqtë kanë qarkulluar më shumë topin, kanë krijuar 2-3 raste të volitshme për shënim, por nuk ia kanë dalë dot. Ndërsa Kukësi vetëm një rast të mirë ka pasur në pjesën e dytë.

Verilindorët janë mbrojtur me shumë forca, ku në të shumtën e kohës rreshtoheshin 5 të tillë. Gjithçka do të zgjidhet në ndeshjen e kthimit, më 1 gusht, në Azerbajxhan.

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet shtëpisë së BBV

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet shtëpisë së Big Brother Vip. Brahimi është aktor humori. Ai u prit nga Luizi, ndërsa ky...

Luizi mirëpret Tanin: Ditë të zeza do vijnë në këtë shtëpi

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet shtëpisë së Big Brother Vip. Brahimi është aktor humori. Ai u prit me puthje nga Luizi,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Luizi mirëpret Tanin: Ditë të zeza do vijnë në këtë shtëpi

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet...

“Ty të manipuloi Luizi”/ Debat mes banorëve për Armaldon dhe Luizin

Një bisedë që nisi me batuta, përfundoi keq mes...

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet shtëpisë së BBV

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet...

Ofendoi Kiarën, Amosi justifikon veten: Nga nervozizmi njeriu mund të gabojë

Amos nuk kishte biletë vajte-ardhje. Ai u shpreh në...