FOTO / Çmenduri e Turizmit Shqiptarë, në jug, 8 mijë lek një kokërr vezë

Që në jug të Shqipërisë gjatë verës çmimet shkojnë në qiell kjo tashmë nuk është gjë e re.

Por që një kokërr vezë të shitet 8 mijë lekë, të vjetra, kjo nuk ishte dëgjuar e parë.

Gazetari Klodian Tomorri ka publikuar në Facebook një faturë restoranti ku një omlet me 2 vezë është faturuar 16 mijë lekë (të vjetra).

Reagimi i Klodian Tomorrit:

Në downtown Manhattan kokrra e vezës bën maksimumi 5 dollarë. Ne vendin me brekëgrisur të Europës veza kushton 8 mije leke.

Përveç kësaj mund te kapesh Okazion edhe ndonjë plumb bythëve.

Te keqen e turizmit.

Unë ta di se i kam te gjitha falas nuk shkoj asnjë sekonde për pushime me ne jug.

Luizin e duan shqiptarët, por ja pse po merr vazhdimisht dènime nga ‘Big Brother’

Luizi dhe Olta kanë thyer rregullat e shtëpisë. Ata folën për nominimet, një rregull ky që ndalohet nga Vëllai i Madh, të diskutohet në...

Vjen oferta e madhe per Luizin dhe pse eshte akoma brenda ne BBV. Kontrata e pare i ofrohet nga…

Këngëtari shkodran Luiz Ejlli, tashmë banor i Big Brother VIP Albania, në një muaj qëndrim në këtë shtëpi ka arritur që të bëhet një...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

VIDEO/ Puthje në buzë mes dy banoreve në Big Brother, ndizet rrjeti

Pas rikthimit në shtëpinë e Big Brother të Gresës,...

Dhëndri kapet mat në ditën e dasmës duke parë ndeshjen e skuadrës së preferuar

Kjo do të thotë të jesh besnik ndaj ekipit...

E do Amosin? Dea Mishel: E kuptova kur më puthi që ai s’më pëlqen…

Marrëdhënia e komplikuar mes Deas dhe Amosit ka konfuzuar...