Këto 6 modele fustanesh janë zyrtarisht trendi i kësaj vere

Vera e nxehtë dhe fustanet janë të pandashëm nga njëri –tjetri prandaj edhe këtë verë do t’ju duhen disa fustane të reja në garderobën tuaj.

Sidomos ju që jeni gjithmonë në kërkim të trendeve të reja, do të keni nevojë për disa këshilla të modeleve që do t’ju duhen që të rrezatoni gjatë ditëve të nxehta të verës.

1.Fustanet e shkurtra të viteve ‘90

2.Fustanet me thurje

3.Fustanet me ngjyrë dhe lule livandoje

4.Me lule shumëngjyrëshe

5.Fustane me mëngë të fryra

6.Fustanet e periudhës së Rilindjes

TE TJERA

spot_img