Dashuri motrash, Emina mallëngjehet nga Ella dhe Mia!

Vetëm pak kohë më parë modelja me origjinë shqiptare Emina Cunmulaj ka sjellë në jetë vajzën e saj të dytë Mia Soraya.

Ajo publikon shpesh në rrjete sociale foto dhe video nga rritja e dy vajzave të saj, por këtë herë ka vendosur të sjellë një moment mjaft të ëmbël.

Ella e vogël duke puthur dhe përqafuar të motrën, duke treguar kështu dashuri motrash mes tyre.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img