Blendi Fevziut: Kjo është e diela fantastike e moderatorit në pishinën e tij gjigande (Foto)

Teksa ju hedhim një sy rrjeteve sociale, duket se ditën sotme pamja të cilën shohim më shumë është deti. Të famshëm ose jo, pjesa më e madhe e njerëzve kanë zgjedhur të kalojnë këtë të dielë jashtë temperaturave të larta të Tiranës.

Por moderatori Blendi Fevziu ka zgjedhur që këtë të dielë ta kalojë në shtëpi. Nuk ka pasur nevojë të dalë jashtë Tiranës, pasi në vilën e tij ai ka gjithçka i duhet për një ditë si kjo.

Një pishinë me përmasa të mjaftueshme për t’u freskuar, gjelbërim nga të gjitha anët dhe mbi të gjitha pranë familjes.

Blendi ka ndarë me ndjekësit e tij disa foto në ‘Instagram’ ku i tregon mjaft qartë elementet që përshkruam më lartë.

TE TJERA

spot_img