VLLAZNIA BIE NE KATEGORINE E PARE EDHE PSE FITON NE KORÇE

572

Ashtu si dhe pritej , Vllaznia ka rene ne kategorine e pare edhe pse ne ndeshjen e luajtur ne

Korce me Sknderbeun fitoi me kater gola avantazh.

Ndeshja Sknderbeu-Vllaznia perfundoi 1-5 por kjo fitore e

Vllaznise u zhvleftesua nga fitorja e Kamzes me Pertizanin.