Fotoja historike 26 vite më parë, kush është fëmija-politikan që takohej me Rugovën

Fotoja që shikoni më poshtë është shkrepur plotë 26 vite më parë.

Nëse në të dalloni dhe mund të njihni vetëm Ibrahim Rugovëm, mund t’ju themi se në të ndodhet edhe një tjetër person mjaft i rëndësishëm në politikën shqiptare të ditëve të sotme.

Bëhet djalë për Lulzim Bashën, i cili ka qenë vetëm 17 vjeç në kohën kur është shkrepur fotoja.

Takimi i tij me Rugovën është bërë në vitin 1991, në Holandë, ku Basha ishte gjimnazist.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

‘Pse moj zonja injorante’! Sindi e ‘Për’puthen’ i kthehet rëndë ndjekëses

Ajo mori vëmendje te “Për’puthen” dhe u komentua shumë...

Kush valle? Rovena Stefa publikon pamje me prindërit nga vila që ka blerë në Kosovë

Këngëtarja Rovena Stefa, kohët e fundit i ka befasuar...

(Foto) Lori Hoxha tregon pamjet se si duket shtëpia e ‘Big Brother Vip’, ja kur nis

Teksa të gjithë presin që të fillojë “Big Brother...