HYRJELAJMEAKTUALITETVIDEO/ Basha i përgjigjet Ramës: A propagandë të duket kjo?

VIDEO/ Basha i përgjigjet Ramës: A propagandë të duket kjo?

“Nuk është propagandë, kjo është e vërteta e mijëra banorëve të përmbytur në Shkodër!” Kështu i përgjigjet Lulzim Basha, kryeministrit Edi Rama një ditë pasi ai e akuzoi se ka shkuar për të bërë politike me banoret e permbytur të Nënshkodrës.

Madje Kryeministri pretendon se pamjet janë të vjetra.

Pa shumë komente, PD ka preferuar të pasqyroje edhe njehere realitetin ne zonat e permbytura permes videove të bëra dje në Obot, Dajç, etj.

*Më poshtë statusi i Ramës në facebook dhe pamjet që publikon PD-ja

 

TE TJERA

spot_img