PËRMBYTJA “GJUNJËZON” BIZNESIN

763

Pamjet janë filmuar mesditen e kësaj të marten pranë një biznesi në afërsi të lagjes Bahcallek.

Pajisjet e kuzhinës së lokalit, një kantinë vere kanë dalë jashtë përdorimit.

Gjithashtu edhe banesa në pronësi të Aleksandër Tukaj rrezikon që të përmbytet,

pasi niveli ujit nga minuti në minut po rritet me shpejtësi.

Pronari I këtij biznesi Aleksandër Tukaj thotë se cdo gjë ka shkuar dëm dhe shuma arrin në shifra kolosale.

Kjo familje do ta kalojë natën në katin e dytë të shtëpisë për shkak se situata pritet që të përkeqësohet.

Ky biznes aktualisht është më I dëmtuari në qytetin e Shkodrës .

Që nga mëngjesi I kësaj të marte niveli I ujit është rritur me rreth 40 cm.

Lexo edhe:   Aktorja e njohur puthet në buzë me moderatoren në mes të emisionit