Tragjike/ 20-vjeçarja i jep fund jetës pas zënkave me të fejuarin

479

Një 20 vjeçare i dha fund jetes sot duke u helmuar me fostoksinë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Zvirinë të Korçës, ku e reja me inicialet E.V,

u gjet në banesë nga familjarët e saj në gjendje të rëndë shëndetësore. Ata e dërguan në spital, por nuk arriti të mbijetojë.

Nga deklarimet e para në polici të familjarëve mësohet se e reja ka ndërmarrë aktin e rëndë pas një debati që kishte pasur me të fejuarin e saj.

A thanë se 20 vjeccarja nuk ka qenë në depresion dhe nuk ka patur asnjë hall tjeter pëvecc zënkave me të fejuarin.

Ndërkohë policia ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.