Nuk do ta besonit sa ka shkuar një biletë për PSG-Real Madrid…

439

Siç dihet, sonte luhet ndeshja e kthimit mes PSG-së dhe Real Madrid, me ndeshjen e parë që ka përfunduar 3-1 për miqtë merengues.

Edhe pse në fushë nuk është një yll i futbollit, si Neymar, interesimi nga tifozët ka qenë shumë i madh.

Biletat për këtë ndeshje u shitën në mënyrë të menjëhershme në faqen zyrtare e klubit, ndërsa ka pasur edhe shitje në treg të zi.

Ka nga ata që kanë dëshmuar se kanë paguar 7.300 euro për të parë nga afër yjet e kontinentit në një sfidë që është cilësuar si finalja e parakohshme e Champions League.

 

Lexo edhe:   “Fajin e kanë gratë dhe se ksi anal”, shokon me deklaraten prifti grek, tregon arsyen pse ekzistojnë homoseksualët