POLIZOI ARBRI DHE DASHURIA E TIJ PËR VLLAZNINË

447

Mbrojtësi berates Polizoi Arbir tashmë dihet se ka një dashuri jashtëzakonisht të madhe për skuadrën kuqeblu të Vllaznisë.

- PUBLICITET -

Në shumë raste Arbir ka mbështetur ekipin shkodranë ku hera herës u ka bërë thirrje jo vetëm tifozëve por të gjithëve që ti gjenden pranë dhe ta mbështesin Vllazninë.

Nuk kishte si të ndodhte ndryshe edhe në sfidën e ditës së sotme të skuadrës kuqeblu me Flamurtarin

Polizoi Arbri në rrjetin social Instagram ka publikuar një foto me ngjyrat kuq e blu dhe me diçiturën e shkruar “Fitore”.

Të shpresojmë që rezultati në përfundim të kësaj sfide kaq delicate për Vllazninë të jetë në favor të saj në këtë takim i cili do të mbahet në stadiumin “Loro Boriçi” në orën 17:00.

- PUBLICITET -