FUTBOLLNga Zoti në Zot: 5 gola “fotokopje” nga Messi dhe Maradona (video)

389

Ata janë dy argjentinasit më të mirë në historinë e futbollit dhe, për shumë, edhe në botë.

Të dy kanë shënuar pesë gola dhe një “dorë e njëjtë”.

Lexo edhe:   Futbollisti shqiptar humb betejën me sëmundjen dhe dëshira e futbollit që u shua