VIDEO/ Sherr masiv, nxënësit rrihen me grushte në rrugë

686

Një grup nxënësish janë përfshirë në një sherr masiv që ka degjeneruar në grushte e shqelma.

Opinion.al sjell pamjet e ngjarjes që ndodhi pak momente më parë në Tiranë në rrugën “Ali Demi” përballë ATSH-së. Në këtë zonë gjendet gjimnazi “Ismail Qemali”

dhe shkolla 9 vjecare “1 Maji”.

Siç shihet policia ka ndërhyrë për ti ndarë, ndërsa nuk dihet nëse ka nxënës të lënduar nga ky sherr.

Pritet të mësohen informacione të tjera rreth ngjarjes.