VIDEO/ Sherr masiv, nxënësit rrihen me grushte në rrugë

Një grup nxënësish janë përfshirë në një sherr masiv që ka degjeneruar në grushte e shqelma.

Opinion.al sjell pamjet e ngjarjes që ndodhi pak momente më parë në Tiranë në rrugën “Ali Demi” përballë ATSH-së. Në këtë zonë gjendet gjimnazi “Ismail Qemali”

dhe shkolla 9 vjecare “1 Maji”.

Siç shihet policia ka ndërhyrë për ti ndarë, ndërsa nuk dihet nëse ka nxënës të lënduar nga ky sherr.

Pritet të mësohen informacione të tjera rreth ngjarjes.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...