Tjetër aksident me vdekje, humb jetën i moshuari

Një aksident i rëndë automobilistik i ka marrë jetën një të moshuari në Elbasan.

Sipas njoftimit të policisë viktima është shtetasi I.B. 74-vjeç banues në Fushë Labinot i cili është përplasur nga automjeti shoferi i të cilit është larguar pas përplasjes.

“Më date 01.03.2018, në aksin rrugor Elbasan- Librazhd, në fshatin Labinot Fushë,një mjet ka aksidentuar me pasojë vdekjen këmbësorin shtetasin I.B.,

74 vjeç banues në fshatin Labinot Fushë dhe më pas është larguar,” shkruhet në njoftimin e policisë.

Policia po punon për përcaktimin e shkaqeve të aksidentit ndërkohë vijon dhe puna për identifikimin dhe kapjen e drejtuesit të mjetit.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...