Hysaj dhuron spektakël në Itali, shikoni çfarë asisti ka dhënë pak më parë

Elseid Hysaj ka dhënë një asist në ndeshjen që po zhvillohet në Seria A, mes Napolit dhe Cagliarit.

Hysaj asistoi Mertesin në golin e dytë të Napolit. Shkodrani bëri një aksion shumë të mirë vetë dhe më pas pasoi te Mertens që e çoi topin në rrjetë.

Aktualisht është minuta e 63 e sfidës dhe rezutlati është 3-0 në favor të Napolit./newsport/

Si t’i keni rrobat e bardha pa pasur nevojë të përdorin zbardhues ose klor

Rrobat e bardha kanë tendencë për t’u njollosur shumë lehtë me çdo lloj substance që vjen në kontakt me pëlhurën tuaj ose, pasi përdoret...

Agron Llakaj humb njeriun më të shtrenjtë: U pamë sot në mëngjes e nuk e dija se po të puthja për herë të fundit

Aktori Agron Llakaj ka ndarë sot lajmin e hidhur me ndjekësit e tij. Babai i tij është ndarë nga jeta. Postimi i plotë: “Ahh ku ta...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Si t’i keni rrobat e bardha pa pasur nevojë të përdorin zbardhues ose klor

Rrobat e bardha kanë tendencë për t’u njollosur shumë...

Cifti shkoi me pushime ne Mykos por ve duart ne koke kur i vjen fatura

Nje cift shkoi me pushime në Mykonos ne Greqi...

Agron LLakaj jep lajmin e hidhur. Humb njeriun me te shtrenjtë

Aktori i madh i humorit Agron LLakaj ka humbur...