BURG PA AFAT PER KREUN E PS NE KELMEND,PLAGOSI FQINJIN

Gjykata e Shkodres ka dhene masen e sigurise “burg pa afat” per autorin e plagosjes ne fshatin Vukel,

Vasel Vucinaj.

Ngjarja eshte regjistruar ne oret e para te se dieles ne fshatin Vukel ne Kelmend te Malesise se Madh

e.Ngjarja ndodhi në orët e para të mëngjesit, dhe nga hetimet ka rezultuar se si pasojë e një konflikti për motive të dobëta,

shtetasi Vasel Vuçinaj ka qëlluar me armë zjarri automatik  në drejtim të banesës së shtetasit  M.Ç, 51 vjeç,

banues në Vukël, i cili ka mbetur i plagosur në shpatull dhe ndodhet në spital , paraprakisht jashtë rreziku për jetën.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Nuk do besoni me kë e krahason Olti Curri, Kiarën dhe Luizin (Foto)

Kiara dhe Luiz padyshim janë nga ermat që keni...

Diola Dosti dhe Xhonatani kapen mat, Ronaldo i nxjerr zbuluar: Del fotoja…

Diola dhe Xhonatani gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë...

‘Me apo pa…’, Luana provokon me duar afër zo…

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca po punon pa...

“Si ta nxorri goja mor Ermal…”, deklarata e turpshme për Luizin po çmend rrjetin

Ermal Mamaqi, i ftuar në TopAlbania Radio, ka bërë...