Sulmi ndaj Gjokës, Hafizi: Dikur në Shkodër na hynin me motor në fushë dhe…

Ish-trajneri i Komëtares, Astrit Hafizi foli në lidhje me sulmin me thimë qe iu bë trajnerit Gjoka,

duke treguar se fenomene te tilla ndodhnin 20 vite më parë në Shkodër, kur ai ishte te Vllaznia.

“Me vjen keq për rastin e gjokës. Fenomene të tilla në Shkodër ndodhnin para 20 apo më shumë vitesh…

Mbaj mend  kur unë punoja te Vllaznia nga viti 1992 kishte nga ata që hynin me motorr në fushë.

Ishte situatë absurde. Ne rrinim e shikonim atë tipin me motorr dhe linim stërvitjen.

Nisnim punën kur i shkrepje atij të dilte nga fusha. Por asokohe ishte ajo.

Tani mendoja se nuk mund të bëhej me fjalë për situata të tilla. Me vjen shume keq”, tha Hafizi për

“Zona Gol” të Alban Xhihanit në “Supersport”.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Prej disa ditësh pa dalë në publik, Rama: Kujdes me flamën gripale, se e hoqa vetë

Kryeministri, Edi Rama, e ka nisur javën duke publikuar...

Xhensilën e njoh dhe si…”, Monika Kryemadhi ka një koment për këngëtaren dhe Bes Kallakun

Monika Kryemadhi ishte një nga të ftuarat e drejtueses...

Olta dhe Tea αkuzοjnë prοduksionin: Luizin e mbajnë me hatër, ka mik në Top Channel

Olta Gixhari dhe deri-diku Tea Trifoni, në një komunikim...

Olta: “Pse vesh rroba fallcο, janë si karton.” Luizi: “S’jam i pasur moj zemër”

Aktorja Olta Gixhari ka lëshuar perlën e radhës, pasi...