Video/ Çfarë supergoli, shikoni se si shënon futbollistja e Vllaznisë nga goditja e dënimit

Nuk janë vetëm meshkujt që kanë shpikur supergolat, por tani janë edhe femrat që dinë të shënojnë gola alla Ronaldo.

Një të tillë e ka shënuar ditën e djeshme edhe Megi Doçi lojtare e Vllaznisë në ndeshjen kundër Kinostudios.

Siç shikohet edhe në videon e mëposhtme Doçi ka shënuar në një goditje diagonale jashtë zone me një harkim shumë të bukur mbi murin mbrojtës të ekipit kundërshtar,

duke ia pamundësuar portieres kundërshtare neutralizimin e goditjes.

Për më shumë shikoni këtë gol kryevepër në videon e mëposhtme.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...