GJENDET NJË PËRSON I MBYTUR NË SHKODËR

Eshte gjetur nje person i mbytur ne Shkoder.

Viktima eshte gjetur prane lumit Drin.

Policia ndodhet ne vendin e ngjarjes per te zbardhur shkaqet.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Atraksionet e reja në Theth: Një verë plot adrenalinë dhe peizazhe magjike

Ky vit sjell një atraksion të ri dhe të...

NJË TJETËR ATRAKSION, SË SHPEJTI ZIP LINE NË THETH

Një risi që i shtohet Alpeve të Shqipërisë është...

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...