Eni Koçi publikon këngën e re “Jemi dashtë”

Këngëtarja e talentuar dhe mjaft simpatike ka pak minuta që ka publikuar në YouTube këngën e saj më të re me titull “Jemi dashtë”.

Hiti i sapo publikuar i Eni Koçit pritej me padurim nga mijëra fansa të saj, të cilët e kishin bombarduar faqen në Facebook të këngëtares me mesazhe të shumta.

Si gjithmonë, Eni Koçi nuk i ka zhgënjyer fansat me këngën e saj të shumëpritur, e cila është realizuar nga studio muzikore “United Records” dhe këngëtari i mirënjohur kosovar, Genc Prelvukaj.

Klipi i këngës “Jemi dashtë” nga Eni Koçi është realizuar nga “Blackfish Entertainment” në Tiranë, ndërsa këngëtarja shfaqet si gjithmonë sharmante dhe mjaft joshëse me veshjet e Atelie “Glam by Eni and Greta”.

KRERËT E FESË TAKIM NË SHKODËR: POLITIKA TË MËSOJË PREJ NESH

Krerët e Komuniteteve fetare të Shqipërisë zhvilluan një vizitë në katedralen e Shkodrës pas një ftese të arqipeshkëvit të Shkodrës Angelo Massafra për një...

“Ti e di që të dua pafund”/ Ronaldo i propozon për martesë ish-banores së BB VIP, përgjigjja e saj ….

Jori Delli dhe Ronaldo Sharka kanë udhëtuar së fundmi drejt Turqisë, ku herë pas here postojnë në rrjetet sociale foto apo video së bashku. Ditën...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME