E RRALLË/ I burgosuri nga Shkodra 6 letra shefit të policisë së burgut për të takuar nipin e tij në një godinë tjetër

Një i burgosur në burgun e Krujës, i ka dërguar një letër drejtorit të burgu, pasi kërkon që të takon nipin e tij.

I burgosuri në letër shkruan se i ka dërguar disa herë por nuk i është kthyer përgjigje.

Ai thotë se po shkruan ëmbël e ëmbël, por asnjë nuk ka bërë asgjë për ta lënë në takim, siç bëjnë të gjithë të burgosurit e tjerë.

Nga sa kuptohet, behet fjalë për një të burgosur nga Shkodra dhe nipin e tij, që sipas informacioneve tona e ka gjetur në burg xhaxhain e tij por nuk mudn ta takojmë.

Nipi i tij, sipas informacioneve, është arrestuar për armëmbajtje pa leje.

Letra e plotë

Zoti shef i policisë, të lutëm është e gjashta kërkesë që po të bëj, më lini më u takuar me nipin tim. Leonard Gjergji kat II GODINA I,

është  djali i vëllait, ju kam shkruar, ju drejtor ëmbël e ëmbël, e asnjë, se rruat të më realizoni kërkesën time.

Ishalla do dreqi e i thotë zotin e më lini të shtunën, se ju keni nxjerr vet Lixh/Rren për takime të shtunën me të afërmit në institut.

Çudi e madhe i nderuar zotëri, të gjithë shqiptarët gënjejnë e sillen keq me njëri tjetrin.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Zbulohet e vërteta/ Ish-banori Big Brother VIP flet për sëmundjen e rrallë të Luiz Ejllit

Historia e sëmundjes së rrallë të Luiz Ejllit ka...

Kiara i vë “kusht” Luizit: ‘S’të puth më po s’fitove’! Kthehemi sërish tek 24 dhjetori

Nis “Sfida e rezistencës”. Banorët u pozicionuan në vendin...

Sula njeriu model kerkon grua pasi i ka vdekur bashkeshortja. E kam shtepin …

Një tjetër prezantim është shfaqur ditën e sotme në...