Dikur Miss Bjeshka, sot në krah të Ermal Mamaqit (VIDEO)

Emisioni “Xing me Ermalin” ka nisur mbrëmjen e sotme me një ndryshim në staf.

Moderatori i njohur Ermal Mamaqi ka prezantuar si hyrje të re në emision një këngëtare të re që i është bashkuar stafit.

Ajo quhet Olimpia Smajlajn dhe veç këngëtare ajo dy vite më parë është shpallur Miss Bjeshka.

“Na ka ardhur një hyrje e re në ekip. Ajo e ka emrin Olimpia, por unë i them Olimbi.

Olimpia do rrijë me ne ca kohë, është kohë e papërcaktuar se varet si shkojnë

çështjet e partive që ndërrohen”,-u shpreh moderatori në emision

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Prej disa ditësh pa dalë në publik, Rama: Kujdes me flamën gripale, se e hoqa vetë

Kryeministri, Edi Rama, e ka nisur javën duke publikuar...

Xhensilën e njoh dhe si…”, Monika Kryemadhi ka një koment për këngëtaren dhe Bes Kallakun

Monika Kryemadhi ishte një nga të ftuarat e drejtueses...

Olta dhe Tea αkuzοjnë prοduksionin: Luizin e mbajnë me hatër, ka mik në Top Channel

Olta Gixhari dhe deri-diku Tea Trifoni, në një komunikim...

Olta: “Pse vesh rroba fallcο, janë si karton.” Luizi: “S’jam i pasur moj zemër”

Aktorja Olta Gixhari ka lëshuar perlën e radhës, pasi...