BATUTAT: Rama drekon në një familje, mizat i ulen në pjatë: S’më bezdisin, sa miza, gjinkalla dhe karkaleca që duroj unë… (VIDEO)

Kryeministri Edi Rama është duke drekuar në një familje në Kozarë ku ka folur lidhur me planin që ka qeveria për bujqësinë dhe blektorinë.

Në drekën e shtruar në familjen fermere të Hekuran Çepës, Rama nuk i ka kursyer as batutat.

Teksa një mizë vërtitej në dhomën e ngrënies, shefi i qeverisë kërkoi që të mos e largonin pasi nuk e bezdiste.

„Lereni se s’ka problem. Sa shumë miza, gjinkalla dhe karkaleca duroj unë“, tha Rama duke nënkuptuar kritikët e tij. (TemA)

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Prej disa ditësh pa dalë në publik, Rama: Kujdes me flamën gripale, se e hoqa vetë

Kryeministri, Edi Rama, e ka nisur javën duke publikuar...

Xhensilën e njoh dhe si…”, Monika Kryemadhi ka një koment për këngëtaren dhe Bes Kallakun

Monika Kryemadhi ishte një nga të ftuarat e drejtueses...

Olta dhe Tea αkuzοjnë prοduksionin: Luizin e mbajnë me hatër, ka mik në Top Channel

Olta Gixhari dhe deri-diku Tea Trifoni, në një komunikim...

Olta: “Pse vesh rroba fallcο, janë si karton.” Luizi: “S’jam i pasur moj zemër”

Aktorja Olta Gixhari ka lëshuar perlën e radhës, pasi...