Motori përplaset me bicikletën, dy persona përfundojnë në Spitalin e Shkodrës në gjendje të rëndë për jetën

Dy persona janë dërguar me urgjencë në Spitalin Rajonal të Shkodrës në gjendje të rëndë për jetën.

Të dy kanë qënë viktima të një aksidenti të ndodhur në Vau Dejës. Lajmi bëhet i ditur nga Policia e Shkodrës, e cila sqaron:

“Më datë 22.02.2018, u referuan materialet në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Shkodër,

për shtetasin GJ.G vjeç 62, banues në fshatin Kaçë, Vau Dejës,

pasi në fshatin Kaçë, duke drejtuar motoçikletën tip “Dayang” ka aksidentuar biçiklistin, shtetasin K.D vjeç 66, banues në fshatin Stajkë,

Vau Dejës, si pasojë janë dëmtuar drejtuesi i motorit dhe biçiklisti, të cilët ndodhet në spital në gjendje të rëndë për jetën.”,

përfundon njoftimi i policisë.

Meterologia Lajda Porja zbulon surprizat e motit, ja çfarë pritet të ndodhë me temperaturat

Fundjava pritet që të sjellë kushte të qëndrueshme atmosferike duke bërë që vija bregdetare të jetë në mbizotërimin e kthjellimeve dhe vranësirave por pa...

“Ma hoqën fëmijën nga gjiri”, e reja tregon torturat në shtëpinë e burrit

Marigona Buja 32 vjeçarja do të tregojë historinë e trishtë të jetës së saj.   Ajo u martua me ndërmjetësim kur ishte vetëm 23 vjeç dhe...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Ma hoqën fëmijën nga gjiri”, e reja tregon torturat në shtëpinë e burrit

Marigona Buja 32 vjeçarja do të tregojë historinë e...

Meterologia Lajda Porja zbulon surprizat e motit, ja çfarë pritet të ndodhë me temperaturat

Fundjava pritet që të sjellë kushte të qëndrueshme atmosferike...

Mrekulli! Ky është liqeni në Shqipëri që ju rinon për 3 ditë dhe ju shëron nga sëmundjet

Bëhet nami në liqenin e “çudirave” në Lenie të...