LULE DHE TRISHTIM NË KLASËN KU MUNGON NOEMI PREKA

Ne shkollen 9-vjeçare “Gjergj Vate Martini” ne Velipoje, mungon ne banken e saj 10-vjeçarja Noemi Preka.

Lule dhe trishtimi ne syte e shokeve te klases eshte ajo çfare shihet sa hyn ne klase.Prej pothuajse nje jave ne shkolle nuk zhvillohet mesimi normalisht.

Ne syte e femijeve ka lot dhe trishtim per humbjen e shoqes se tyre ne aksidentin tragjik te ndodhur te dielen ne Velipoje.

Noemi sebashku me babain, motren 5-vjeçare dhe vellain 9-muajsh humben jeten ne ate aksident nderkohe qe e vetmja e mbijetuar eshte nena Evisa Preka.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Prej disa ditësh pa dalë në publik, Rama: Kujdes me flamën gripale, se e hoqa vetë

Kryeministri, Edi Rama, e ka nisur javën duke publikuar...

Xhensilën e njoh dhe si…”, Monika Kryemadhi ka një koment për këngëtaren dhe Bes Kallakun

Monika Kryemadhi ishte një nga të ftuarat e drejtueses...

Olta dhe Tea αkuzοjnë prοduksionin: Luizin e mbajnë me hatër, ka mik në Top Channel

Olta Gixhari dhe deri-diku Tea Trifoni, në një komunikim...

Olta: “Pse vesh rroba fallcο, janë si karton.” Luizi: “S’jam i pasur moj zemër”

Aktorja Olta Gixhari ka lëshuar perlën e radhës, pasi...