HYRJELAJMEDHUNA NDAJ ERNEST GJOKËS, SHTYHET NDESHJA E VLLAZNISË

DHUNA NDAJ ERNEST GJOKËS, SHTYHET NDESHJA E VLLAZNISË

Federata Shqiptare e Futbollit ka vendosur te shtyje për ditën e diele ne orën 14:00 ndeshjen mes Vllaznise dhe Luftetarit.

Kjo vjen pas incidentit te ndodhur mbrëmjen e se enjtes ne fushën sportive “Reshit Rusi” ku është dhunuar trajneri i Vllaznise Ernest Gjoka.

TE TJERA

spot_img