Tre të rinjë dështojnë për të grabitur një banesë

Tentativa e tre të rinjve për të grabitur një banesë në Lezhë ka dështuar, pasi janë pikasur nga familjarët.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur në lagjen pranë Bordit të Kullimit.

Policia është vënë në ndjekje të grabitësve ndërsa po merren në pyetje dëshmitarët që mund të kenë parë tre të rinjtë duke lëvizur në zonë.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...