POLICIA,DETAJE MBI NGJARJEN KU U GODIT ERNEST GJOKA

Me datë 22.02.2018 rreth orës 17:00,  salla operative ka marrë një njoftim se afër portës hyrëse të  një fushe sportive,

një shtetas i është afruar trajnerit të vllaznisë,

E.Gj, i cili ka qënë në shoqërimin e një shtetasi tjetër të quajtur G. L, dhe e ka sulmuar duke goditur me grusht.

Trajneri i Shkodrës është shmangur duke kundërvepruar ndaj sulmuesit dhe në ato momente ka rënë tokë.

Pas kësaj personi  është larguar me vrap, ku në ikje e sipër është vënë re në dorën e tij një mjet prerës në dukje si thikë.

Shërbimet  e policisë kanë mbërritur në vendngjarje dhe po punohet për kapjen e këtij të fundit

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...