VELIPOJA I JEP LAMTUMIREN E FUNDIT VIKTIMAVE TË AKSIDENTIT TRAGJIK

Qytetare te Velipojës por jo vetëm I kane dhëne sot lamtumiren viktimave të aksidentit tragjik te ndodhur mbrëmjen e se dielës ne aksin Shkodër-Velipojë ku mbeten të vdekur babai dhe 2 fëmijet 9 muajsh dhe 5 vjeçe.

Me qindra qytetare kane marre pjese ne fatkeqësinë e familjes Preka.

Në homazhe morën pjese edhe deputete te PD dhe drejtues vendore.

Deputeti I PD Lorenc Luka shprehu ngushëllimet për familjet

Luka: Ngjarje qe tronditi Shkodren.

Fjalët janë të pakta. Dite solidariteti dhe lutjesh.

 

STAR PLUS TV

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...