“Noem, mos shko me engjëjt, zemra vogël. Rri në këtë botë me mamin” Gazetarja përlot me dedikimin e saj

Aksdenti tragjik që ndodhi mbrëmjen e djeshmë në aksin Shkodër- Velipojë u morri jetën tre anëtarëve të një familje, ndërsa dy të tjerë janë duke luftuar me jetën.

Babai Edmond Preka dhe dy fëmijët të moshës 9 muajshe dhe 5 vjeç mbëritën të pa jetë në spital. Ndërsa nëna dhe vajza e madhe e familjes në moshën 10 vjeçare po mbahet në aparatura pasi gjendja e saj është mjaft e rënduar.

Kjo tragjedi ka tronditur mbarë opinionin publik. Një reagim vjen dhe nga gazetarja e njohur Rudian Xhunga.

‘Noem, mos shko me engjejt, zemra vogel. Rri ne kete bote, me mamin. #lutuperNoem&Evisa’ shkruan gazetarja në postimin e saj.

Me flokët me balluke, zbulohet motra “binjake” e Bora Zemanit (Foto)

Thonë që shoqet e ngushta marrin hije me njëra-tjetrën, por Bora Zemani dhe Semi Jaupaj janë bërë binjake fare. Ky model me baluke që Bora...

Ndryshime të bujshme në televizion, ‘Klanifornia’ largohet nga Tv Klan, Julian Deda njofton se…

Nga sezoni i ardhshëm televiziv spektaklin e humorit “Klanifornia” nuk do e shohim më në TV Klan. Lajmi është bërë i ditur nga burime ekskluzive...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Ndryshime të bujshme në televizion, ‘Klanifornia’ largohet nga Tv Klan, Julian Deda njofton se…

Nga sezoni i ardhshëm televiziv spektaklin e humorit “Klanifornia”...

Rriten duke i bërtitur prindërit, ja pasojat negative që mbeten te këta fëmijë

Shumë prindër përdorin të bërtiturat si një metodë disiplinore...

Po afrohet dita! Zbulohet data e dasmës së Arbanës dhe Eduartit

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj do të martohen në...