“Noem, mos shko me engjëjt, zemra vogël. Rri në këtë botë me mamin” Gazetarja përlot me dedikimin e saj

830

Aksdenti tragjik që ndodhi mbrëmjen e djeshmë në aksin Shkodër- Velipojë u morri jetën tre anëtarëve të një familje, ndërsa dy të tjerë janë duke luftuar me jetën.

- PUBLICITET -

Babai Edmond Preka dhe dy fëmijët të moshës 9 muajshe dhe 5 vjeç mbëritën të pa jetë në spital. Ndërsa nëna dhe vajza e madhe e familjes në moshën 10 vjeçare po mbahet në aparatura pasi gjendja e saj është mjaft e rënduar.

Kjo tragjedi ka tronditur mbarë opinionin publik. Një reagim vjen dhe nga gazetarja e njohur Rudian Xhunga.

‘Noem, mos shko me engjejt, zemra vogel. Rri ne kete bote, me mamin. #lutuperNoem&Evisa’ shkruan gazetarja në postimin e saj.

Lexo edhe:   4 arsye përse duhet të hani më shumë hudhër në verë