VLLAZNIA – TEUTA, NJË MINUTE HESHTJE NË NDERIM TË VIKTIMAVE

522

Ndeshja ka filluar me një minute heshtje ne nderim te viktimave te aksidentit te se dielës ne Velipojë te Shkodrës.

- PUBLICITET -

 

-NDESHJA

Shkon ne kater diferenca e pikëve me Teutën pas ndeshjes se sotme te luajtur ne stadiumin “Loro Boriçi”.

Vllaznia ia ka dale te fitoje me rezultatin 2-0 ne ketë takim, rezultat i arritur qe ne pjesën e pare.

Golat e Çinarit ne ’27-te dhe Malotes 8 minuta me vone, i kane dhëne një trepikësh me shume vlere kuqebluve.

Ne pjesën e dyte pati disa përpjekje te durrsakeve për te shënuar por pa rezultat.

Vllaznia ne ketë mënyre nis te marre fryme me lehtësisht megjithatë asgjë nuk ka përfunduar.

- PUBLICITET -