Me plumba në trup, gruaja shkon vet në spital

Foto ilustruese

Një zonjë e moshës 44-vjeçare ka shkuar ditën e sotme në spitalin e Elbasanit, pasi ishte plagosur me armë.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Dyli Haxhire”, rreth orës 6:40 të këtij mëngjesi. Ajo ka marrë plagë nga një armë gjahu.

Deri më tani nuk dihet se çfarë ka ndodhur, si është vetëplagosur apo si e kanë plagosur 44-vjeçaren. Vijon puna për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...