FLET MJEKJA: VAJZA 10-VJEÇARE NË GJËNDJE KOME, NËNA ËSHTË PËRMENDUR

Mjekja e Spitalit te Shkodrës Dhurata Uruçi ka folur për mediat duket treguar per gjendjen e te plagosurve nga aksidenti i ndodhur mbreme ne Velipoje.

Uruçi bën me dije se vajza 10 vjeçare ndodhet ne gjendje kome ndërsa 3 te plagosurit e tjerë janë jashtë rrezikut për jetën.

Burime bejne me dije se nena sapo eshte permendur ka kerkuar femijet pasi nuk eshte ne dijeni te tragjedise.

Uriçi those se kjo eshte ngjarja me e rende qe ka kaluar Spitali i Shkodres ne keto 10 vite.

 

STAR PLUS TV

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...